kontakt
telefon
Rýchla cenová ponuka

* Vaše meno


* Váš email


* Váš telefón


* Vaše auto


* Rok Výroby


* Váš dotaz

Ako to celé vzniklo

V minulosti som vyučoval odborné predmety na levickej strednej priemyselnej škole a technickým zlepšeniam sa venujem celý život. Stále hovorím, teória musí harmonizovať s praxou. Učil som 20 rokov a spolu s kolegom sme boli vyslaní na štúdium do Kolína, kde sme sa vzdelávali na slávnej automobilovej škole Nikolai August Otto Schule. Dvojročná stáž s nemeckými odborníkmi bola pre mňa, ako učiteľa a vývojára, obrovským prínosom v oblasti automobilovej elektroniky a zmenila môj pohľad na veľa vecí a tam som prišiel na myšlienku vývoja výroby unikátneho zabezpečenia.

Na zabezpečovacom systéme som začal pracovať už v roku 1986. V 90. rokoch nastúpila prvá elektronizácia v autách, a tak som začal uvažovať o odnímateľnom systéme.

Vyvíjal som ho celých dvadsať rokov a pracoval 16 až 20 hodín denne.

Námet, čo robiť, mi dávali zlodeji áut. Inšpirovali ma svojimi rôznymi sofistikovanými trikmi. Postupne som prišiel na to, akými metódami sa autá kradnú, a tak som sa zameral na razantné riešenie.

Predali sme náš dom a postupne aj ďalší majetok, aby som mohol pokračovať vo vývoji môjho sna, zabezpečenia, ktoré ochráni automobily proti krádeži.

Po dlhých rokoch sa mi podarilo vyvinúť zabezpečovací systém, ktorého názov v sebe skrýva skratku priezviska našej rodiny „VAM“ a dokáže dokonale ochrániť auto proti ukradnutiu.
S prácou mi vždy pomáhala celá moja rodina a môj syn Richard, ktorý teraz firmu vedie.

Veľmi si vážime dôveru tisícok našich spokojných klientov a sme presvedčení, že pokiaľ sa rozhodnete zabezpečiť si svoje auto našim unikátnym zabezpečovacím systémom budete patriť aj vy do našej veľkej spokojnej rodiny.

Zabezpečovanie vozidiel pre nás nie je len práca, je to naša filozofia.

Štefan a Richard Vámošovci