kontakt
telefon
Rýchla cenová ponuka

* Vaše meno


* Váš email


* Váš telefón


* Vaše auto


* Rok Výroby


* Váš dotazOtázky, ktoré nám naši klienti kladú najčastejšie :Do teraz som sa s týmto systémom nestretol. Je to nové zabezpečenie?

Zabezpečenie VAM má už dlhoročnú históriu. Systém sme vyvíjali pomaly a precízne, aby bol bezchybný a fungoval dokonale.

Môže sa pokaziť?

Samozrejme, túto možnosť nemôžeme nikdy vylúčiť, ale za celú históriu zabezpečenia VAM sme sa nestretli s prípadom, kedy by sa systém pokazil. Na zabezpečenie VAM sme získali aj certifikáciu kvality od renomovanej nemeckej skúšobne TÜV.

Aká je veľká tá „krabička“?

Kazetka (ako ju interne voláme) je menšia ako kľúč od ktoréhokoľvek vozidla.

Dá sa zavesiť na kľúče tak, aby som ju nestratil?

Áno, ku každej montáži dávame klientom cca. 5 cm šňúrku s označením VAM R1, ktorá sa na jednej strane spojí s kľúčom od auta a na druhej stranej je rýchloupínací systém na kazetku VAM.

Ako dlho trvá montáž?

Keďže sa každé jedno auto zabezpečuje vždy unikátne, dĺžka montáže sa líši od typu vozidla, motorizácie a stupňa výbavy. V priemere však trvá 3 až 4 hodiny.

Koľko kazetiek VAM dostanem?

Ku každej montáži zákazník dostáva 2 kazetky, tak aby ich mohol mať pri obidvoch kľúčoch od svojho auta.

Kde všade robíte montáž?

Keďže sa bavíme o skutočnom zabezpečení, nie je možné aby montáž vykonával ktokoľvek a kdekoľvek. Montujú to výlučne naši technici, ktorí sú preverení a niektorí pracujú u nás už viac ako 10 rokov. Aktuálne máme svoje montážne strediská v Kalnej nad Hronom a v Bratislave.

Môžem si to nechať namontovať aj do nového vozidla? Nestratím záruku?

Montáž nášho systému zabezpečenia nemá žiadny negatívny vplyv na záruku vozidla.
Naša spoločnosť sa striktne riadi podmienkami týkajúcimi sa poskytovania záruky pri spotrebiteľských zmluvách ktoré sú upravené v § 619 a nasl. zákona č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov, t.j. preberáme záruku na všetky nami zasiahnuté časti vo vozidle. Zasahujeme len do určitých častí elektroinštalácií (kabeláže) nikdy nie priamo do riadiacich jednotiek, hybných častí ani deformačných zón vozidla. Zabezpečujeme väčšinou nové vozidlá v predajných cenách od cca. 20.000 až do 200.000 € a rovnako aj stavebné stroje, ktorých predajná cena sa pohybuje veľa krát cez 300.000 €.
Všetko samozrejme bez akýchkoľvek komplikácií a strát záruky.

Aká je cena tohto zabezpečenia?

Nakoľko je montáž u každého vozidla jedinečná a pri každom vozidle sa blokujú iné časti, cena závisí vo veľkej miere od dĺžky a náročnosti samotnej montáže. Každú montáž vykonávajú 3 technici v priemere 3 hodiny. Napíšte nám alebo zavolajte a my Vám veľmi radi pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Aké autá dokážete zabezpečiť?

Nepoznáme takmer žiadne obmedzenia a zabezpečenie VAM sme schopní namontovať takmer do všetkých typov vozidiel. Jediné obmedzenia máme u vozidiel ktoré boli vyrobené pred rokom 2000 prípadne historické vozidlá, kde je elektronických častí menej.

V prípade, že máte akúkoľvek inú otázku, neváhajte nám napísať alebo zavolať a my Vám veľmi radi odpovieme. Sme Vám plne k dispozícii.