Nezáväzná ponuka
+421 908 080 444
vamr1kalna@gmail.com

ČASTÉ OTÁZKY

Môže sa zabezpečenie VAM pokaziť?

Túto možnosť, samozrejme, nemôžeme vylúčiť, ale zatiaľ sme sa so žiadnym prípadom, keď by sa systém poškodil, nestretli. Zabezpečenie VAM má aj certifikáciu kvality od renomovanej nemeckej skúšobne TÜV SÜD.

Čo v prípade, že kazetku stratím?

Ak kazetku stratíte alebo vám ju odcudzia, technici vám systém prekódujú a dajú nové kazetky.

A ak mi kazetka spadne napríklad do kaluže?

Odnímateľná časť odolá nárazom aj vlhkosti. Pokiaľ sa teda namočí, stačí ju očistiť a vysušiť.

Viete mi auto zabezpečiť aj inde?

Áno, radi vám VAM systém za príplatok namontujeme aj vo vašej garáži kdekoľvek na Slovensku.

Koľko kazetiek VAM dostanem?

Zákazník dostáva vždy 2 kazetky preto, aby ich mohol mať pri oboch kľúčoch od svojho auta.

Aká je cena zabezpečenia VAM?

Pretože je montáž každého vozidla jedinečná a pri každom vozidle sa blokujú iné časti, cena závisí vo veľkej miere od dĺžky a náročnosti samotnej montáže. Ak nám napíšete alebo zavoláte, veľmi radi vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Doteraz som sa s VAM systémom nestretol. Je to nové zabezpečenia?

Zabezpečenie VAM má už viac ako 27-ročnú históriu. Systém sme vyvíjali pomaly a precízne, aby bol bezchybný a fungoval dokonale.

Ako dlho trvá montáž zabezpečenia proti krádeži vozidla?

Pretože sa každé auto zabezpečuje vždy unikátne, dĺžka montáže VAM systému sa líši v závislosti od typu vozidla, motorizácie a stupňa výbavy. Priemerne trvá 3 až 4 hodiny.

Aké autá dokážete zabezpečiť?

Nepoznáme takmer žiadne obmedzenia a zabezpečenie VAM sme schopní namontovať takmer do všetkých typov vozidiel. Jediné obmedzenie máme pri automobiloch, ktoré boli vyrobené pred rokom 2000, prípadne u historických vozidiel, kde nie je elektronický systém dostatočný.

Kde všade vykonávate montáž?

Montáž zabezpečovacieho zariadenia v súčasnosti vykonávame na Slovensku. Montážne strediská máme v Kalnej nad Hronom a Žiline.

Je možné zabezpečenie proti odcudzeniu namontovať aj do nového auta? Nestratím záruku?

Montáž nášho systému nemá žiadny negatívny vplyv na záruku vozidla. Naša spoločnosť sa striktne riadi podmienkami týkajúcimi sa poskytovania záruky pri spotrebiteľských zmluvách, ktoré sú upravené v § 619 Občianskeho zákonníka a zákone č. 40/1964 Z. z., t. j. preberáme záruku na všetky nami zasiahnuté časti vo vozidle. Zasahujeme však len do určitých častí elektroinštalácií (kabeláže), nikdy nie priamo do riadiacich jednotiek, hybných častí ani do deformačných zón vozidla.

Nezáväzná cenová ponuka

* Povinné položky

Podporujeme viac ako 3000 modelov
vozidiel bez rozdielu ...