Nezáväzná ponuka
+421 908 080 444
vamr1kalna@gmail.com
Autoalarm Vámoš - Zabezpečenie vozidla proti krádeži VAM R1
Autoalarm Vámoš - Zabezpečenie vozidla proti krádeži VAM R1
Autoalarm Vámoš - Zabezpečenie vozidla proti krádeži VAM R1

O NÁS

Vam R1 - Zabudnite na autoalarm
Vam R1 - Neprekonané zabezpečenie vozidla
neprekonané
zabezpečenie vozidla

Autoalarm Vámoš Kazetka Vam R1Zabezpečenie proti krádeži

Zabudnite na klasický autoalarm je tu zabezpečovací systém VAM! Náš zabezpečovací systém je unikátny tým, že je založený na elektronickom, ale aj mechanickom princípe. Ide o 6-cestný imobilizér, ktorý naraz dokáže blokovať v aute až 6 vecí pod mechanickou kombináciou, napríklad aj spojkový či plynový pedál.     
Tým zaručuje ochranu vášho vozidla pred každým možným spôsobom krádeže. Dokonalé elektromechanické zabezpečenie áut proti krádeži.

Zabezpečujeme viac ako 3000 modelov vozidiel bez rozdielu značky a typu !

Zabezpečovací systém VAM funguje ako antivírus. Ak ho máte nainštalovaný, nič nedokáže vaše vozidlo ohroziť. Kombinácia elektrického a mechanického zabezpečenia vozidla totiž zabráni akémukoľvek pokusu o krádež.

  • Neprekonateľný - Žiadne z viac ako 6000 vozidiel, do ktorých bol VAM systém namontovaný, nebolo doteraz ukradnuté. Zlodeji to však skúšali pri viac ako 500 autách s naším systémom.
  • Výhodný - Cenu za namontovanie systému zaplatíte len raz. Nemusíte sa teda báť pravidelných mesačných či ročných poplatkov alebo viazanosti. Navyše montážou tohto systému nestratíte nárok na záruku.
  • Univerzálny - Zabezpečovací systém montujeme do viac ako 3000 modelov vozidiel bez rozdielu značky, typu či výbavy. Komplikácie vznikajú jedine u vozidiel vyrábaných pred rokom 2000 či u veteránov, kde zväčša nie je elektronický systém dostatočný.
  • Úsporný - Zabezpečenie má nulový odber z batérie a nezáleží na tom, či je zariadenie aktivované, alebo nie. Ak teda bude vaše auto stáť dva týždne na letiskovom parkovisku, zatiaľ čo vy budete na dovolenke, na stav vašej batérie to nebude mať žiadny vplyv.
  • Unikátny - Montáž zabezpečenia je pre každé vozidlo individuálna. V každom aute sú zabezpečené iné časti a na iných miestach a každé používa svoj vlastný logický kód kombinatoriky.
  • Slovenský - Vymyslené, vyvíjané, vyrábané a aj montované na Slovensku. Zabezpečenie bolo vyvinuté a patentované Štefanom Vámošom pred viac ako 27 rokmi.

S Naším zabezpečením ste v bezpečí aj pred :

Autoalarm Vámoš Rušišky
použítím rušičiek
GPS/GSM/GPRS
signálu
Autoalarm Vámoš Riadiaca Jednotka
výmenou riadiacej
jednotky motora či
palubnej dosky
Autoalarm Vámoš Spínacia Skrinka
výmenou spínacej
skrinky
Autoalarm Vámoš Duplika Kľúču
použitím duplikátu
kľúča
Autoalarm Vámoš Čítačka Kódov
použitím duplikátu
kľúča

Podporujeme viac ako 3000 modelov
vozidiel bez rozdielu ...

Autoalarm Vámoš - Štefan Vámoš

Vaše autá zabezpečujeme už viac ako 30 rokov, náš systém je stále neprekonaný.

Na základe pretrvávajúcich nedostatkov doteraz navrhovaných, vyrábaných a montovaných zabezpečovacích systémov pre ochranu motorových vozidiel, vrátane motocyklov a bicyklov som vyvinul  bezkonkurenčný systém proti krádeži VAM.

Výnimočnosť systému VAM spočíva najmä vo fakte, že nespotrebúva elektrický prúd - teda má nulový odber z batérie, ale aj v unikátnom riešení, keď neoprávnená osoba pri otvorení vozidla sama zapína alarm. Náš unikátny systém VAM teda funguje opačne, ako všetky alarmy sveta.


ŠTEFAN VÁMOŠ
konateľ Autoalarm Vámoš

Nezáväzná cenová ponuka

* Povinné položky